EC Kanada Dil Okulları

Dünya’nın en iyi 5 eğitim sistemi olarak gösterilen Kanada’da ekonomik eğitim fırsatını kaçırmayın !

Kanada EC dil okulları, bütün EC İngilizce Dil Okulu Merkezlerindeki hizmetliler, yönetici personel, öğretmenler, konaklama departmanı ve sosyal aktivite liderleri kendilerini EC Kanada Dil okulları yüksek kalite standartlarını korumaya adamışlardır.

Montreal, Toronto ve Vancouver olarak 3 merkezden oluşmaktadır.

EC Toronto Dil Okulları

Şehir merkezinde oldukça geniş ve ferah bir binada bulunan Toronto EC dil okulu 1977 yılında kurulmuştur. Eglinton metro istasyonuna çok kısa mesafede olmakla birlikte mağazalara, eğlence alanları ve restoranlara da yürüme mesafesindedir. Ayrıca, dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Street’ e çok yakındır. 

Başarıyı yakalamak için ŞİMDİ ARAyın !

  Okulumuzu yakından tanımak için videomuzu izleyebilirsiniz;

EC Vancouver Dil Okulları

Vancouver şehir merkezinde modern bir binada hizmet veren EC Vancouver Dil Okulu , 1987 yılında kurulmuştur. Mağazalar, caféler, restoranlar ve açık hava aktivelerinin hepsi yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.Merkezi kapasitesi 500 kişi olan okulda maksimum 15 kişilik 43 adet sınıf bulunmaktadır.

EC Montreal Dil Okulları

Montreal’deki EC dil okulu, şehrin modern yerlerinden St. Catherine Street’teki Faubourg alış veriş merkezi binasında hizmet vermektedir. 1962 yılında LSC – Language Studies Canada ismiyle kurulmuş olan okul, 2011 yılında EC ile birleşmiştir. EC Montreal’de, Fransızca ve İngilizce olarak iki dilde eğitim verilmektedir.

Öğrenciler Genel Fransızca ya da Genel İngilizce eğitimi alabilirler. Çeşitli dilleri konuşabilen yardımsever okul personeli dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilerin en büyük destekçisi ve yardımcısıdır.